דף הבית » טופ 100 » שינוי שם משפחה בדרכון רומני

שינוי שם משפחה בדרכון רומני

2023-05-14 04:40:00+02:00

מבוא

Image 1

ברומניה, שם המשפחה של אדם הוא חלק חשוב מזהותו. זהו גם מסמך משפטי שחייב להיות מעודכן. אם שם המשפחה של אדם משתנה, עליו לעדכן את הדרכון הרומני שלו כך שישקף את השם החדש. מאמר זה יסביר את תהליך החלפת שם משפחה בדרכון רומני.

דרישות

על מנת לשנות שם משפחה בדרכון רומני, על המבקש לעמוד בדרישות מסוימות. על המבקש להיות אזרח רומני ועליו להיות בן 18 לפחות. על המבקש להיות גם בעל דרכון רומני בתוקף.

מסמכים דרושים

Image 1

על מנת לשנות שם משפחה בדרכון רומני, על המבקש לספק מסמכים מסוימים. מסמכים אלה כוללים העתק של תעודת הלידה של המבקש, עותק של תעודת הנישואין של המבקש (אם רלוונטי), והעתק של הדרכון הרומני הנוכחי של המבקש.

עמלות

התשלום עבור שינוי שם משפחה בדרכון רומני הוא 50 אירו. יש לשלם עמלה זו במזומן או בכרטיס אשראי בעת הגשת הבקשה.

תהליך

Image 1

תהליך החלפת שם משפחה בדרכון רומני הוא פשוט יחסית. על המבקש למלא תחילה טופס בקשה, אותו ניתן לקבל משגרירות רומניה או הקונסוליה. לאחר מכן על המבקש להגיש את טופס הבקשה, יחד עם המסמכים הנדרשים והאגרה, לשגרירות או לקונסוליה. לאחר אישור הבקשה, יקבל הפונה דרכון חדש עם שם המשפחה המעודכן.

מסגרת זמן

מסגרת הזמן לשינוי שם משפחה בדרכון רומני משתנה בהתאם לשגרירות או לקונסוליה. בדרך כלל, התהליך אורך בין שבועיים לארבעה שבועות.

שיקולים אחרים

Image 1

כאשר מחליפים שם משפחה בדרכון רומני, חשוב לזכור שהשם החדש חייב להיות זהה לשם בכל שאר המסמכים הרשמיים. זה כולל תעודות לידה, תעודות נישואין ומסמכים משפטיים אחרים. כמו כן, חשוב לזכור שהשם החדש חייב להיות זהה לשם בכל שאר המסמכים הרשמיים.

סיכום

שינוי שם משפחה בדרכון רומני הוא תהליך פשוט יחסית. על המבקש לעמוד בדרישות מסוימות, לספק מסמכים מסוימים ולשלם אגרה. התהליך אורך בדרך כלל בין שבועיים לארבעה שבועות. חשוב לזכור שהשם החדש חייב להיות זהה לשם בכל שאר המסמכים הרשמיים.

שולחן

דְרִישָׁה מסמך תַשְׁלוּם
אזרחות רומנית העתק של תעודת לידה 50 אירו
גיל 18 עותק של תעודת נישואין (אם רלוונטי) לא
דרכון רומני בתוקף עותק של הדרכון הרומני הנוכחי לא
Image 1

שינוי שם משפחה בדרכון רומני הוא תהליך חשוב שיש לעשותו בצורה נכונה. חשוב להבין את הדרישות, המסמכים הדרושים והעמלות הקשורות לתהליך. למידע נוסף, אנא בקר בדף ויקיפדיה העברית בנושא.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן