דף הבית » אנציקלופדיה » שינוי שם משפחה בדרכון ובוויזה

שינוי שם משפחה בדרכון ובוויזה

2023-05-14 03:37:00+02:00

מהו שינוי שם משפחה?

Image 1

שינוי שם משפחה הוא תהליך של שינוי שם המשפחה בדרכון או ויזה. מדובר בהליך משפטי המחייב הגשת מסמכים מסוימים ותשלום אגרה. התהליך עשוי להימשך מספר שבועות, תלוי במדינה ובסוג המסמך.

למה לשנות שם משפחה?

ישנן מספר סיבות מדוע מישהו עשוי לרצות לשנות את שם המשפחה שלו. זה יכול להיות בגלל נישואים, אימוץ או שינוי שם מסיבות דתיות. זה יכול להיות גם בגלל שינוי באזרחות או שינוי באיות השם.

מסמכים נדרשים לשינוי שם משפחה

Image 1

המסמכים הנדרשים לשינוי שם משפחה משתנים בהתאם למדינה ולסוג המסמך. בדרך כלל, המסמכים הנדרשים כוללים דרכון או ויזה בתוקף, עותק של תעודת הלידה והעתק של תעודת הנישואין (אם רלוונטי). ייתכן שיידרשו מסמכים נוספים, כגון צו בית משפט או טופס שינוי שם.

ציר זמן לשינוי שם משפחה

ציר הזמן לשינוי שם משפחה תלוי במדינה ובסוג המסמך. בדרך כלל, התהליך עשוי להימשך מספר שבועות. במדינות מסוימות התהליך יכול להימשך עד שישה חודשים.

עלות של שינוי שם משפחה

Image 1

העלות של שינוי שם משפחה משתנה בהתאם למדינה ולסוג המסמך. בדרך כלל, העלות היא בין $ 50 ל $ 200. ייתכן שיידרשו עמלות נוספות, כגון אגרה עבור טופס שינוי שם או אגרה עבור צו בית משפט.

סיכום

שינוי שם משפחה בדרכון או ויזה הינו הליך משפטי המחייב הגשת מסמכים מסוימים ותשלום אגרה. המסמכים הנדרשים משתנים בהתאם למדינה ולסוג המסמך. ציר הזמן של התהליך עשוי להימשך מספר שבועות, והעלות היא בדרך כלל בין $50 ל-$200. חשוב לחקור את התהליך והדרישות לשינוי שם משפחה לפני תחילת התהליך.

משאבים נוספים

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן