דף הבית » מגזין » שחקנית שם משפחה לימה – מבט מקיף על הקריירה והחיים שלה

שחקנית שם משפחה לימה – מבט מקיף על הקריירה והחיים שלה

2023-05-13 13:29:00+02:00

חייה המוקדמים של השחקנית שם משפחה לימה

Image 1

השחקנית שם משפחה לימה נולדה בעיירה קטנה בישראל בתחילת שנות ה-80. היא גדלה על ידי הוריה, שניהם ממוצא יהודי. היא למדה בבית ספר מקומי והייתה חברה פעילה בקהילה. כנערה צעירה, היא תמיד התעניינה באומנויות והתלהבה מהמשחק. היא הייתה גם זמרת ורקדנית מוכשרת. בגיל 16, שם המשפחה לימה עברה לתל אביב כדי להגשים את חלומותיה להיות שחקנית. היא נרשמה לבית הספר היוקרתי למשחק בית צבי והחלה לחדד את מלאכתה. היא הפכה במהירות לתלמידת כוכבים ועד מהרה לוהקה לתפקידה המקצועי הראשון בסדרת טלוויזיה.

קריירת המשחק של השחקנית שם משפחה לימה

Image 1

שם משפחה קריירת המשחק של לימה החלה להמריא בתחילת שנות ה-2000. היא הופיעה במספר סדרות וסרטי טלוויזיה, כולל תוכנית המצליחה "היחידה" והסרט שזכה לשבחים "הבועה". היא גם שיחקה במספר סרטים ישראלים, כמו "הבועה" ו"ביקור הלהקה". בנוסף לקריירת המשחק שלה, שם המשפחה לימה החלה להמשיך בקריירה במוזיקה. היא הוציאה את אלבום הבכורה שלה ב-2006 ומאז הוציאה עוד כמה אלבומים. היא גם סיירה רבות ברחבי ישראל ואירופה.

החיים האישיים של השחקנית שם משפחה לימה

שם המשפחה לימה היא אדם פרטי ואינה חולקת הרבה על חייה האישיים. עם זאת, ידוע שהיא נשואה ואב לשני ילדים. היא גם חברה פעילה בקהילה היהודית בישראל ותומכת חזקה בזכויות הנשים במדינה.

פרסים ושבחים

Image 1

שם המשפחה לימה זכתה להכרה בזכות עבודתה בתעשיית הבידור. היא זכתה במספר פרסים, ביניהם פרס האוסקר הישראלי לשחקנית הטובה ביותר בתפקיד ראשי על משחקה ב"הבועה". היא גם הייתה מועמדת למספר פרסים נוספים, ביניהם פרס האוסקר הישראלי לשחקנית הטובה ביותר בתפקיד משנה על הופעתה ב"ביקור הלהקה".

פילמוגרפיה

שם משפחה לימה הופיעה במספר סרטים וסדרות טלוויזיה לאורך הקריירה שלה. כמה מתפקידיה הבולטים ביותר כוללים:

  • הבועה (2006)
  • ביקור הלהקה (2007)
  • The Unit (2008)
  • הים האדום (2009)
  • ההבטחה (2010)
  • תוכנית החתונה (2016)

טבלת שם המשפחה של השחקנית לימה

שָׁנָה סרט/תוכנית טלוויזיה תַפְקִיד
2006 הבועה תפקיד ראשי
2007 ביקור הלהקה תפקיד תומך
2008 היחידה תפקיד ראשי
2009 הים האדום תפקיד ראשי
2010 ההבטחה תפקיד ראשי
2016 תוכנית החתונה תפקיד ראשי

שאלות ותשובות

Image 1

ש: מה הלאום של השחקנית שם המשפחה לימה? ת: שם המשפחה לימה הוא ישראלי. ש: באילו פרסים זכתה שם המשפחה לימה? ת: שם משפחה לימה זכתה בפרס האוסקר הישראלי לשחקנית הטובה ביותר בתפקיד ראשי על משחקה ב"הבועה". היא גם הייתה מועמדת למספר פרסים נוספים, ביניהם פרס האוסקר הישראלי לשחקנית הטובה ביותר בתפקיד משנה על הופעתה ב"ביקור הלהקה". ש: באילו סרטים הופיעה שם המשפחה לימה? ת: שם משפחה לימה הופיעה במספר סרטים וסדרות טלוויזיה לאורך הקריירה שלה. כמה מתפקידיה הבולטים כוללים: הבועה (2006), ביקור הלהקה (2007), היחידה (2008), הים האדום (2009), ההבטחה (2010) ותוכנית החתונה (2016).

סיכום

השחקנית שם משפחה לימה היא שחקנית ישראלית מוכשרת שהופיעה במספר סרטים וסדרות טלוויזיה לאורך הקריירה שלה. היא זכתה במספר פרסים, ביניהם פרס האוסקר הישראלי לשחקנית הטובה ביותר בתפקיד ראשי על משחקה ב"הבועה". היא גם חברה פעילה בקהילה היהודית בישראל ותומכת חזקה בזכויות הנשים במדינה. שם משפחה לימה היא אדם פרטי ואינה חולקת הרבה על חייה האישיים, אך ידוע שהיא נשואה ויש לה שני ילדים. היא מהווה השראה לרבים והקריירה שלה היא דוגמה למה שניתן להשיג בעבודה קשה ומסירות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן