דף הבית » מגזין » מסי הוא שם משפחה: סקירה מקיפה

מסי הוא שם משפחה: סקירה מקיפה

2023-05-12 08:34:00+02:00

מהו שם המשפחה מסי?

Image 1

שם המשפחה מסי הוא שם משפחה פטרונימי, כלומר הוא נגזר מהשם הפרטי של האב. זהו שם נפוץ בחלקים רבים של העולם, במיוחד במדינות דוברות ספרדית. השם נגזר מהשם הלטיני Messius, שמקורו במילה הלטינית "messis" שמשמעותה "קציר". השם נמצא גם בשפות רבות אחרות, כולל איטלקית, פורטוגזית וקטלונית.

מקורות שם המשפחה מסי

מקורו של שם המשפחה מסי הוא בחצי האי האיברי, שהוא כיום ספרד ופורטוגל של ימינו. משערים שהוא נגזר מהשם הלטיני Messius, שמקורו במילה הלטינית "messis" שפירושה "קציר". השם נמצא גם בשפות רבות אחרות, כולל איטלקית, פורטוגזית וקטלונית.

שכיחות שם המשפחה מסי

Image 1

שם המשפחה מסי נפוץ ביותר במדינות דוברות ספרדית, במיוחד בספרד ובארגנטינה. לפי מפקד האוכלוסין של 2020, שם המשפחה מסי הוא שם המשפחה ה-11 הנפוץ ביותר בספרד, עם למעלה מ-1.2 מיליון אנשים הנושאים את השם. בארגנטינה, שם המשפחה מסי הוא שם המשפחה החמישי בשכיחותו, עם למעלה ממיליון אנשים הנושאים את השם.

אנשים מפורסמים עם שם המשפחה מסי

הנושא המפורסם ביותר של שם המשפחה מסי הוא ללא ספק הכדורגלן הארגנטינאי ליונל מסי. הוא נחשב לאחד מגדולי הכדורגלנים בכל הזמנים, לאחר שזכה במספר רב של פרסים ושבחים במהלך הקריירה שלו. אנשים מפורסמים נוספים בעלי שם המשפחה מסי כוללים את הזמר והכותב הספרדי אלחנדרו סאנז, השחקן והבמאי הספרדי אנטוניו בנדרס והטניסאי הספרדי רפאל נדאל.

תפוצת שמות מסי ברחבי העולם

טבלה 1: תפוצת שמות מסי ברחבי העולם

מדינה מספר האנשים עם שם המשפחה מסי
סְפָרַד 1.2 מיליון
ארגנטינה 1 מיליון
מקסיקו 500,000
ארצות הברית 200,000
קולומביה 150,000
ונצואלה 100,000
פרו 50,000
צ'ילה 30,000
אורוגוואי 20,000
פרגוואי 10,000
Image 1

שם המשפחה מסי נפוץ ביותר במדינות דוברות ספרדית, במיוחד בספרד ובארגנטינה. לפי מפקד האוכלוסין של 2020, שם המשפחה מסי הוא שם המשפחה ה-11 הנפוץ ביותר בספרד, עם למעלה מ-1.2 מיליון אנשים הנושאים את השם. בארגנטינה, שם המשפחה מסי הוא שם המשפחה החמישי בשכיחותו, עם למעלה ממיליון אנשים הנושאים את השם. שם המשפחה מסי נפוץ למדי גם במדינות דוברות ספרדית אחרות, כמו מקסיקו, קולומביה, ונצואלה, פרו, צ'ילה, אורוגוואי ופרגוואי. שם המשפחה מסי נמצא גם בחלקים אחרים של העולם, כמו יונייטד מדינות, שבהן הוא שם המשפחה ה-5,723 הנפוץ ביותר, עם למעלה מ-200,000 אנשים הנושאים את השם. שם המשפחה מסי נמצא גם במדינות אחרות, כמו איטליה, פורטוגל וצרפת.

סיכום

שם המשפחה מסי הוא שם משפחה פטרונימי, כלומר הוא נגזר מהשם הפרטי של האב. זהו שם נפוץ בחלקים רבים של העולם, במיוחד במדינות דוברות ספרדית. השם נגזר מהשם הלטיני Messius, שמקורו במילה הלטינית "messis" שמשמעותה "קציר". שם המשפחה מסי נפוץ ביותר במדינות דוברות ספרדית, במיוחד בספרד ובארגנטינה. לפי מפקד האוכלוסין של 2020, שם המשפחה מסי הוא שם המשפחה ה-11 הנפוץ ביותר בספרד, עם למעלה מ-1.2 מיליון אנשים הנושאים את השם. בארגנטינה, שם המשפחה מסי הוא שם המשפחה החמישי בשכיחותו, עם למעלה ממיליון אנשים הנושאים את השם. שם המשפחה מסי נמצא גם במקומות אחרים בעולם, כמו ארצות הברית, שם הוא שם המשפחה ה-5,723 הנפוץ ביותר, עם למעלה מ-200,000 אנשים הנושאים את השם. הנושא המפורסם ביותר של שם המשפחה מסי הוא ללא ספק הכדורגלן הארגנטינאי ליונל מסי. הוא נחשב לאחד מגדולי הכדורגלנים בכל הזמנים, לאחר שזכה במספר רב של פרסים ושבחים במהלך הקריירה שלו. בסך הכל, שם המשפחה מסי הוא שם נפוץ בחלקים רבים של העולם, במיוחד במדינות דוברות ספרדית. הוא נגזר מהשם הלטיני Messius, שמקורו במילה הלטינית "messis" שמשמעותה "קציר". שם המשפחה מסי נפוץ ביותר במדינות דוברות ספרדית, במיוחד בספרד ובארגנטינה. הוא נמצא גם בחלקים אחרים של העולם, כמו ארצות הברית, שם הוא שם המשפחה ה-5,723 הנפוץ ביותר, עם למעלה מ-200,000 אנשים הנושאים את השם. הנושא המפורסם ביותר של שם המשפחה מסי הוא ללא ספק הכדורגלן הארגנטינאי ליונל מסי. הוא נחשב לאחד מגדולי הכדורגלנים בכל הזמנים, לאחר שזכה במספר רב של פרסים ושבחים במהלך הקריירה שלו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן