דף הבית » המלצת הצוות » מיקי זוהר – שם משפחה מקורי

מיקי זוהר – שם משפחה מקורי

2023-05-11 05:31:00+02:00

רקע של מיקי זוהר

Image 1

מיקי זוהר הוא פוליטיקאי ישראלי וחבר כנסת. הוא נולד בעיר נתניה בשנת 1971. הוא בן לניצול שואה וגדל בבית דתי מסורתי. למד במכללה האקדמית נתניה וסיים תואר במנהל עסקים.

הקריירה הפוליטית של מיקי זוהר

Image 1

מיקי זוהר החל את הקריירה הפוליטית שלו ב-2006 כשנבחר למועצת העיר נתניה. כיהן כיו"ר ועדת הכספים והיה אחראי על תקציב העירייה. בשנת 2013 נבחר לכנסת כחבר מפלגת הליכוד. הוא נבחר מחדש ב-2015 וב-2019.

תפקיד נוכחי בכנסת

מיקי זוהר מכהן כיום כסגן יו"ר הכנסת. הוא חבר בוועדת הכספים ובוועדת חוקה, חוק ומשפט. הוא גם חבר בשדולה לחיזוק הזהות היהודית בכנסת. הוא תומך חזק לחופש דת ולמען זכויות ניצולי השואה.

טבלת הקריירה הפוליטית של מיקי זוהר

שָׁנָה עמדה
2006 מועצת עיריית נתניה
2013 חבר הכנסת
2015 חבר הכנסת
2019 חבר הכנסת
2020 סגן יו"ר הכנסת

השקפותיו הפוליטיות של מיקי זוהר

Image 1

מיקי זוהר הוא חסיד חזק לחופש דת ולזכויות ניצולי שואה. הוא מתנגד קולני של תנועת החרם, ההשקעה והסנקציות (BDS), השואפת לבודד כלכלית את ישראל. הוא גם חסיד של פתרון שתי המדינות וקרא לפתרון בדרכי שלום לסכסוך הישראלי-פלסטיני.

תמיכת מיקי זוהר בחופש הדת

מיקי זוהר הוא תומך נלהב של חופש הדת בישראל. הוא התבטא נגד ניסיונות להגביל את זכויות המיעוטים הדתיים במדינה. הוא גם היה תומך קולני למען זכויות הנשים בקהילה היהודית האורתודוקסית.

תמיכת מיקי זוהר בניצולי שואה

Image 1

מיקי זוהר הוא חסיד חזק לזכויות ניצולי השואה. הוא התבטא נגד ניסיונות להגביל את זכויות ניצולי השואה בישראל. הוא גם היה תומך קולני בחוק זכויות ניצולי השואה, המעניק סיוע כספי לניצולי שואה בישראל. מיקי זוהר הוא שם משפחה מקורי שנקשר להיסטוריה ארוכה של אקטיביזם והסברה פוליטית בישראל. הוא היה תומך קולני למען חופש הדת ולמען זכויות ניצולי השואה. הוא תומך נלהב של פתרון שתי המדינות וקרא לפתרון בדרכי שלום לסכסוך הישראלי-פלסטיני. כיום הוא מכהן כסגן יו"ר הכנסת וחבר בשדולה לחיזוק הזהות היהודית בכנסת. למידע נוסף על מיקי זוהר, בקר בכתובת he.wikipedia.org .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן