דף הבית » להעביר את הזמן » מזור שם משפחה: מוצא, משמעות והיסטוריה

מזור שם משפחה: מוצא, משמעות והיסטוריה

2023-05-10 07:21:00+02:00

מהו שם המשפחה של מזור?

שם המשפחה מזור הוא שם משפחה יהודי שמקורו לפי האמונה במזרח התיכון. היא נגזרת מהמילה העברית "מזיר", שפירושה "לחתוך". שם המשפחה מזור נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי, ונמצא גם בקרב יהודים אשכנזים.

מקור שם המשפחה מזור

מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. לפי האמונה מקורו של שם המשפחה מזור במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ.

פירוש שם המשפחה מזור

שם המשפחה מזור נגזר מהמילה העברית "מזיר", שפירושה "לחתוך". ההערכה היא שהשם ניתן למי שהיו מיומנים בחיתוך או גילוף. כמו כן, מאמינים כי השם ניתן למי שהיו מיומנים בחיתוך או גילוף של אבן או עץ.

תולדות שם המשפחה מזור

מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. לפי האמונה מקורו של שם המשפחה מזור במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. לפי האמונה מקורו של שם המשפחה מזור במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. לפי האמונה מקורו של שם המשפחה מזור במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. לפי האמונה מקורו של שם המשפחה מזור במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. לפי האמונה מקורו של שם המשפחה מזור במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. לפי האמונה מקורו של שם המשפחה מזור במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. לפי האמונה מקורו של שם המשפחה מזור במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. לפי האמונה מקורו של שם המשפחה מזור במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. לפי האמונה מקורו של שם המשפחה מזור במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ.

אנשים מפורסמים עם שם המשפחה מזור

ישנם מספר אנשים מפורסמים בעלי שם המשפחה מזור, כולל:

יהודה מזור

יהודה מזור הוא זמר ופזמונאי ישראלי. הוא ידוע בעיקר בזכות סינגל הלהיט שלו "יש לי אהבה", שהיה ללהיט 10 המובילים בישראל בתחילת שנות ה-2000.

אבי מזור

אבי מזור הוא שחקן, במאי ומפיק ישראלי. הוא ידוע בעיקר בזכות תפקידיו בסרטים "החוב" ו"הבועה".

אלי מזור

אלי מזור הוא מלחין ומנצח ישראלי. הוא ידוע בעיקר בזכות עבודתו במחזמר "נסיך מצרים", שעובד מסרט האנימציה מ-1998 באותו שם.

שם משפחה מזור בארצות אחרות

שם המשפחה מזור נמצא גם במדינות אחרות, כולל ארצות הברית, קנדה ובריטניה. בארצות הברית, שם המשפחה מזור נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. בקנדה, שם המשפחה מזור נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא אשכנזי. בבריטניה, שם המשפחה מזור נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי.

טבלת שמות משפחה של מזור

מדינה מָקוֹר
ישראל המזרח התיכון
ארצות הברית יהודים ספרדים
קנדה יהודים אשכנזים
הממלכה המאוחדת יהודים ספרדים

שאלות ותשובות

מה שם המשפחה של מזור?

שם המשפחה מזור הוא שם משפחה יהודי שמקורו לפי האמונה במזרח התיכון. היא נגזרת מהמילה העברית "מזיר", שפירושה "לחתוך". שם המשפחה מזור נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי, ונמצא גם בקרב יהודים אשכנזים.

מאיפה שם המשפחה מזור?

מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ.

מה הפירוש של שם המשפחה מזור?

שם המשפחה מזור נגזר מהמילה העברית "מזיר", שפירושה "לחתוך". ההערכה היא שהשם ניתן למי שהיו מיומנים בחיתוך או גילוף. כמו כן, מאמינים כי השם ניתן למי שהיו מיומנים בחיתוך או גילוף של אבן או עץ.

סיכום

שם המשפחה מזור הוא שם משפחה יהודי שמקורו לפי האמונה במזרח התיכון. היא נגזרת מהמילה העברית "מזיר", שפירושה "לחתוך". שם המשפחה מזור נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי, ונמצא גם בקרב יהודים אשכנזים. מקורו של שם המשפחה מזור הוא במזרח התיכון, והוא נמצא לרוב בקרב יהודים ממוצא ספרדי. הוא נמצא גם בקרב יהודים אשכנזים, אם כי הוא פחות נפוץ. שם המשפחה מזור נגזר מהמילה העברית "מזיר", שפירושה "לחתוך". ההערכה היא שהשם ניתן למי שהיו מיומנים בחיתוך או גילוף. הוא נמצא גם במדינות אחרות, כולל ארצות הברית, קנדה ובריטניה. אנשים מפורסמים בעלי שם המשפחה מזור כוללים את יהודה מזור, אבי מזור ואלי מזור.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן