דף הבית » TOP10 » מהי קרן שמות המשפחה?

מהי קרן שמות המשפחה?

2023-05-11 14:32:00+02:00

מהי קרן שמות המשפחה?

Image 1

קרן שמות המשפחה היא קרן פילנתרופית שהוקמה בישראל בשנת 2009. הקרן נוצרה כדי להעניק תמיכה כספית ליחידים ולמשפחות שנפגעו מהשואה. הקרן מנוהלת ע"י הסוכנות היהודית לישראל ונתמכת ע"י ממשלת ישראל. הקרן לשמות משפחה נוצרה כמענה לצורך בסיוע כספי לניצולי שואה ולמשפחותיהם. הקרן מעניקה מענקים ליחידים ולמשפחות שנפגעו מהשואה, לרבות כאלה שאיבדו בני משפחה, רכוש או נכסים אחרים עקב השואה. הקרן גם מעניקה מענקים לארגונים המספקים שירותים לניצולי שואה ובני משפחותיהם. הקרן לשמות משפחה ממומנת על ידי תרומות של אנשים פרטיים, קרנות ותאגידים. הקרן מנוהלת על ידי הסוכנות היהודית לישראל ונתמכת על ידי ממשלת ישראל. הקרן מנוהלת על ידי חבר נאמנים הכולל נציגים מהסוכנות היהודית לישראל, ממשלת ישראל וארגונים נוספים.

כיצד פועלת קרן שמות המשפחה?

Image 1

הקרן לשמות משפחה מעניקה מענקים ליחידים ולמשפחות שנפגעו מהשואה. המענקים ניתנים בצורה של מזומן, סחורה או שירותים. המענקים ניתנים ליחידים ולמשפחות שאיבדו בני משפחה, רכוש או נכסים אחרים עקב השואה. המענקים ניתנים ליחידים ולמשפחות שנפגעו מהשואה, לרבות אלה שאיבדו בני משפחה, רכוש, או נכסים אחרים עקב השואה. המענקים ניתנים לעמותות המעניקות שירותים לניצולי שואה ובני משפחותיהם. המענקים ניתנים לארגונים הנותנים שירות לניצולי שואה ובני משפחותיהם. המענקים ניתנים לארגונים הנותנים שירותים לניצולי שואה ובני משפחותיהם, כגון טיפול רפואי, דיור, חינוך ושירותים נוספים. המענקים ניתנים לארגונים המספקים שירותים לניצולי שואה ובני משפחותיהם, כגון טיפול רפואי, דיור, חינוך ושירותים אחרים. המענקים ניתנים גם לארגונים המספקים שירותים לניצולי שואה ובני משפחותיהם, כגון סיוע משפטי, סיוע כספי ושירותים נוספים.

מי זכאי לקרן שמות משפחה?

קרן שמות המשפחה עומדת לרשות יחידים ומשפחות שנפגעו מהשואה. המענקים ניתנים ליחידים ולמשפחות שאיבדו בני משפחה, רכוש או נכסים אחרים עקב השואה. המענקים זמינים גם לארגונים המספקים שירותים לניצולי שואה ובני משפחותיהם. המענקים זמינים לארגונים המספקים שירותים לניצולי שואה ובני משפחותיהם, כגון טיפול רפואי, דיור, חינוך ושירותים נוספים. המענקים זמינים גם לארגונים המספקים שירותים לניצולי שואה ובני משפחותיהם, כגון סיוע משפטי, סיוע כספי ושירותים נוספים.

סיכום

Image 1

קרן שמות המשפחה היא קרן פילנתרופית שהוקמה בישראל בשנת 2009. הקרן נוצרה כדי להעניק תמיכה כספית ליחידים ולמשפחות שנפגעו מהשואה. הקרן מנוהלת על ידי הסוכנות היהודית לישראל ונתמכת על ידי ממשלת ישראל. הקרן מעניקה מענקים ליחידים ולמשפחות שנפגעו מהשואה, לרבות כאלה שאיבדו בני משפחה, רכוש או נכסים אחרים עקב השואה. הקרן מעניקה גם מענקים לארגונים המספקים שירותים לניצולי שואה ולמשפחותיהם. המענקים ניתנים בצורה של מזומן, סחורה או שירותים. המענקים ניתנים ליחידים ולמשפחות שנפגעו מהשואה וכן לארגונים המספקים שירותים לניצולי שואה ולמשפחותיהם. הקרן לשמות משפחה היא משאב חשוב לניצולי שואה ובני משפחותיהם בישראל. היא מעניקה סיוע כספי למי שנפגעו מהשואה וכן לארגונים המספקים שירותים לניצולי שואה ולמשפחותיהם. הקרן מנוהלת על ידי הסוכנות היהודית לישראל ונתמכת על ידי ממשלת ישראל. הקרן מהווה משאב חשוב לניצולי השואה ובני משפחותיהם בישראל, והיא עדות למחויבותה של ממשלת ישראל להבטיח שלניצולי השואה ובני משפחותיהם יינתן הסיוע הכלכלי הדרוש להם.

סוג הסיוע תיאור
מענקים במזומן מענקים הניתנים במזומן ליחידים ולמשפחות שנפגעו מהשואה.
מוצרים ושירותים מענקים הניתנים בצורת סחורה או שירותים ליחידים ולמשפחות שנפגעו מהשואה.
מענקים ארגוניים מענקים הניתנים לארגונים המספקים שירותים לניצולי שואה ובני משפחותיהם.

קרן שמות המשפחה מהווה משאב חשוב לניצולי שואה ובני משפחותיהם בישראל. היא מעניקה סיוע כספי למי שנפגעו מהשואה וכן לארגונים המספקים שירותים לניצולי שואה ולמשפחותיהם. הקרן מנוהלת על ידי הסוכנות היהודית לישראל ונתמכת על ידי ממשלת ישראל. הקרן מהווה משאב חשוב לניצולי השואה ובני משפחותיהם בישראל, והיא עדות למחויבותה של ממשלת ישראל להבטיח שלניצולי השואה ובני משפחותיהם יינתן הסיוע הכלכלי הדרוש להם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן