דף הבית » עשרת הגדולים » מהו שם משפחה מרדכי?

מהו שם משפחה מרדכי?

. מהו שם משפחה מרדכי?

מהו שם משפחה מרדכי?

שם משפחה מרדכי הוא שם משפחה שנגזר מהשם העברי מרדכי. השם מרדכי נגזר מהמילים העבריות ל"עבד ה'". זהו שם פופולרי בקהילות יהודיות ברחבי העולם, ומשמש גם כמה אנשים לא יהודים.

מקור ומשמעות שם המשפחה מרדכי

שם המשפחה מרדכי נגזר מהשם העברי מרדכי, המורכב משני יסודות: מורד, שפירושו "עבד", ואל, שפירושו "אלוהים". השם מרדכי מתורגם לעתים קרובות כ"עבד ה'. השם נמצא בתנ"ך, שם הוא שמו של איש חצר יהודי בחצרו של המלך הפרסי אחשוורוש. שם המשפחה מרדכי נמצא בקהילות יהודיות רבות ברחבי העולם, כולל בישראל, ארה"ב ואירופה. הוא משמש גם על ידי חלק מהאנשים שאינם יהודים.

וריאציות של שם המשפחה מרדכי

לשם המשפחה מרדכי יש וריאציות רבות, כולל מרדכי, מרדכי, מרדכי, מרדכי, מרדכי, מרדכי ומרדכי.

השוואה מהירה

שֵׁם מַשְׁמָעוּת
מרדכי משרתו של אלוהים
מרדכי משרתו של אלוהים
מרדכי משרתו של אלוהים
מרדכי משרתו של אלוהים
מורדכא משרתו של אלוהים

אנשים מפורסמים עם שם המשפחה מרדכי

יש הרבה אנשים מפורסמים עם שם המשפחה מרדכי, ביניהם ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, השחקן והקומיקאי האמריקאי סת' רוגן והזמר והיוצר האמריקאי אדם לוין.

שימושים בשם המשפחה מרדכי היום

שם המשפחה מרדכי משמש עד היום בקהילות יהודיות רבות ברחבי העולם. הוא משמש גם על ידי חלק מהאנשים שאינם יהודים. השם משמש לעתים קרובות כשם אמצעי, או כשם משפחה בשילוב עם שם אחר. שם המשפחה מרדכי משמש גם בטקסים דתיים יהודיים רבים, כגון בר מצווה וחתונות. הוא משמש גם בכמה ארגונים יהודיים, כמו הקרן הקיימת לישראל.

סיכום

שם המשפחה מרדכי הוא שם פופולרי בקהילות יהודיות רבות ברחבי העולם. הוא נגזר מהשם העברי מרדכי, שפירושו "עבד ה'". השם נמצא בתנ"ך, והוא משמש עד היום בטקסים וארגונים דתיים יהודיים רבים. הוא משמש גם על ידי חלק מהאנשים שאינם יהודים. למידע נוסף על שם המשפחה מרדכי, אתה יכול לבקר ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן