דף הבית » TOP10 » הפרדה בין שם פרטי ושם משפחה באקסל

הפרדה בין שם פרטי ושם משפחה באקסל

2023-04-05 17:10:00+02:00

מבוא

Image 1

האם אתה צריך להפריד בין שם פרטי ושמות משפחה באקסל? אם כן, הגעתם למקום הנכון. הפרדת שמות פרטיים ושמות משפחה ב-Excel יכולה להיות תהליך מסובך, אבל זה לא חייב להיות. במאמר זה, נסביר כיצד להפריד בין שמות פרטיים ושמות משפחה ב-Excel ונספק כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את התהליך לקל ומהיר יותר.

כיצד להפריד בין שמות פרטיים ושמות משפחה באקסל

Image 1

השלב הראשון בהפרדת שמות פרטיים ושמות משפחה באקסל הוא פתיחת הגיליון האלקטרוני המכיל את השמות. לאחר פתיחת הגיליון האלקטרוני, יהיה עליך לבחור את העמודה המכילה את השמות. לשם כך, לחץ על כותרת העמודה. לאחר בחירת העמודה, תצטרך להשתמש בתכונה טקסט לעמודות. כדי לעשות זאת, לחץ על הכרטיסייה נתונים ולאחר מכן לחץ על כפתור טקסט לעמודות. פעולה זו תפתח את אשף המרת טקסט לעמודות. באשף המרת טקסט לעמודות, תצטרך לבחור באפשרות מופרד ולאחר מכן ללחוץ על הבא. במסך הבא, תצטרך לבחור באפשרות רווח ולאחר מכן ללחוץ על הבא. במסך האחרון, יהיה עליך לבחור את תא היעד עבור השמות המופרדים ולאחר מכן ללחוץ על סיום. לאחר שתשלים את האשף, השם הפרטי ושם המשפחה יופרדו לשתי עמודות.

טיפים וטריקים להפרדת שמות פרטיים ושמות משפחה באקסל

השתמש בתכונת מילוי הבזק

אם אתה משתמש ב-Excel 2013 ואילך, אתה יכול להשתמש בתכונה מילוי פלאש כדי להפריד במהירות בין שם פרטי ושמות משפחה. כדי להשתמש בתכונת מילוי הבזק, הקלד את השם הפרטי בתא הראשון ולאחר מכן הקש Enter. לאחר מכן, Excel ימלא אוטומטית את שאר התאים בשמות הפרטיים.

השתמש בפונקציית הפיצול

Image 1

אם אתה משתמש ב-Excel 2010 ואילך, אתה יכול להשתמש בפונקציה Split כדי להפריד במהירות בין שם פרטי ושמות משפחה. כדי להשתמש בפונקציה Split, בחר את התא המכיל את השם ולאחר מכן הקלד את הנוסחה הבאה: =SPLIT(A1," ")נוסחה זו תפריד בין השם הפרטי והמשפחה לשני תאים.

השתמש בתכונת טקסט לעמודות

אם אתה משתמש ב-Excel 2007 או גרסה מוקדמת יותר, תוכל להשתמש בתכונה טקסט לעמודות כדי להפריד במהירות בין שם פרטי ושמות משפחה. כדי להשתמש בתכונה טקסט לעמודות, בחר את העמודה המכילה את השמות ולאחר מכן לחץ על הכרטיסייה נתונים. בכרטיסייה נתונים, לחץ על הלחצן טקסט לעמודות. פעולה זו תפתח את אשף המרת טקסט לעמודות. באשף המרת טקסט לעמודות, תצטרך לבחור באפשרות מופרד ולאחר מכן ללחוץ על הבא. במסך הבא, תצטרך לבחור באפשרות רווח ולאחר מכן ללחוץ על הבא. במסך האחרון, יהיה עליך לבחור את תא היעד עבור השמות המופרדים ולאחר מכן ללחוץ על סיום. לאחר שתשלים את האשף, השם הפרטי ושם המשפחה יופרדו לשתי עמודות.

השתמש בתכונה מצא והחלף

Image 1

אם אתה משתמש ב-Excel 2007 או גרסה קודמת יותר, תוכל להשתמש בתכונה מצא והחלף כדי להפריד במהירות בין שם פרטי ושמות משפחה. כדי להשתמש בתכונה מצא והחלף, בחר את העמודה המכילה את השמות ולאחר מכן לחץ על הכרטיסייה בית. בכרטיסייה בית, לחץ על הלחצן מצא והחלף. פעולה זו תפתח את תיבת הדו-שיח מצא והחלפה. בתיבת הדו-שיח Find and Replace, הקלד רווח בשדה Find what ולאחר מכן הקלד פסיק בשדה Replace with. לאחר מכן לחץ על כפתור החלף הכל. זה יחליף את כל הרווחים בפסיקים, שיפרידו בין השם הפרטי והמשפחה לשתי עמודות.

שאלות ותשובות

ש: מהי הדרך הטובה ביותר להפריד בין שמות פרטיים ושמות משפחה באקסל?

ת: הדרך הטובה ביותר להפריד בין שם פרטי ושמות משפחה ב-Excel היא להשתמש בתכונה טקסט לעמודות. תכונה זו זמינה בכל הגירסאות של Excel והיא הדרך המהירה והקלה ביותר להפריד בין שמות פרטיים ושמות משפחה.

ש: האם אוכל להשתמש בתכונת מילוי הבזק כדי להפריד בין שם פרטי ושמות משפחה ב-Excel?

Image 1

ת: כן, אתה יכול להשתמש בתכונת מילוי הבזק כדי להפריד בין שמות פרטיים ושמות משפחה ב-Excel. תכונה זו זמינה ב-Excel 2013 ואילך והיא דרך מהירה וקלה להפריד בין שמות פרטיים ושמות משפחה.

ש: האם אני יכול להשתמש בפונקציה Split כדי להפריד בין שמות פרטיים ושמות משפחה ב-Excel?

ת: כן, אתה יכול להשתמש בפונקציה Split כדי להפריד בין שמות פרטיים ושמות משפחה ב-Excel. פונקציה זו זמינה ב-Excel 2010 ואילך והיא דרך מהירה וקלה להפריד בין שמות פרטיים ושמות משפחה.

סיכום

Image 1

הפרדת שמות פרטיים ושמות משפחה ב-Excel יכולה להיות תהליך מסובך, אבל זה לא חייב להיות. במאמר זה, הסברנו כיצד להפריד בין שמות פרטיים ושמות משפחה ב-Excel וסיפקנו כמה טיפים וטריקים כדי להפוך את התהליך לקל ומהיר יותר. ענינו גם על כמה שאלות נפוצות לגבי הפרדת שמות פרטיים ושמות משפחה ב-Excel. בעזרת טיפים וטריקים אלה, תוכל להפריד במהירות ובקלות בין שמות פרטיים ושמות משפחה ב-Excel.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן