דף הבית » TOP10 » ההיסטוריה של שם המשפחה הכט

ההיסטוריה של שם המשפחה הכט

2023-05-23 12:33:00+02:00

מקורות שם המשפחה הכט

Image 1

שם המשפחה הכט הוא ממקור גרמני, והוא נגזר מהמילה הגרמנית התיכונה "hecke", שפירושה "גדר חיה". מכאן עולה כי הנושא המקורי של השם היה אדם שגר ליד גדר חיה או גדר. שם המשפחה הכט נמצא במדינות רבות, כולל גרמניה, אוסטריה, שוויץ, הולנד וארצות הברית.

המשמעות של שם המשפחה הכט

משערים ששם המשפחה הכט היה במקור שם תעסוקתי, המתייחס לאדם שעבד ככור גדרות או גדר. ייתכן שהשם שימש גם כדי להתייחס למי שגר ליד גדר חיה או גדר. במקרים מסוימים, ייתכן ששם המשפחה אומץ על ידי אנשים שעברו מאזור אחד לאחר, ואימצו את שם המקום אליו עברו.

אילן היוחסין הכט

Image 1

עץ המשפחה הכט הוא עץ נרחב, עם ענפים במדינות רבות. בגרמניה ניתן לייחס את משפחת הכט למאה ה-16, כאשר השימוש המתועד הראשון בשם המשפחה נמצא בעיר פרנקפורט אם מיין. באוסטריה ניתן לאתר את משפחת הכט במאה ה-17, כאשר השימוש המתועד הראשון בשם המשפחה נמצא בעיר וינה. בשוויץ ניתן לייחס את משפחת הכט למאה ה-18, כאשר השימוש המתועד הראשון בשם המשפחה נמצא בעיר ציריך. בהולנד ניתן לאתר את משפחת הכט במאה ה-19, כאשר השימוש המתועד הראשון בשם המשפחה נמצא בעיר אמסטרדם. בארצות הברית ניתן לאתר את משפחת הכט במאה ה-19, כאשר השימוש המתועד הראשון בשם המשפחה נמצא במדינת פנסילבניה.

שם המשפחה הכט בארצות שונות

שם המשפחה הכט נמצא במדינות רבות ברחבי העולם. בגרמניה, שם המשפחה הכט נמצא לרוב במדינות בוואריה, באדן-וירטמברג ונורדריין-וסטפאליה. באוסטריה, שם המשפחה הכט נמצא לרוב במדינות וינה ואוסטריה התחתית. בשוויץ, שם המשפחה הכט נמצא לרוב בקנטונים ציריך וברן. בהולנד, שם המשפחה הכט נמצא לרוב במחוזות צפון הולנד ודרום הולנד. בארצות הברית, שם המשפחה הכט נמצא לרוב במדינות פנסילבניה, ניו יורק וניו ג'רזי.

סמל הכט

Image 1

למשפחת הכט יש סמל שעל פי ההערכות הוענק למשפחה במאה ה-16. הסמל כולל מגן שחור עם שלושה כוכבי כסף, ואריה כסוף משתולל. מעל המגן קסדה כסופה, והסמל הוא אריה כסף משתולל. המוטו של משפחת הכט הוא "Für Gott und Vaterland", המתורגם ל"למען אלוהים ומולדת".

משפחת הכט היום

כיום, משפחת הכט נמצאת במדינות רבות בעולם. בגרמניה, משפחת הכט עדיין נמצאת במדינות בוואריה, באדן-וירטמברג ונורדריין-וסטפאליה. באוסטריה, משפחת הכט עדיין נמצאת במדינות וינה ואוסטריה התחתית. בשוויץ משפחת הכט עדיין נמצאת בקנטונים ציריך וברן. בהולנד, משפחת הכט עדיין נמצאת במחוזות צפון הולנד ודרום הולנד. בארצות הברית, משפחת הכט עדיין נמצאת במדינות פנסילבניה, ניו יורק וניו ג'רזי.

סיכום

Image 1

שם המשפחה הכט הוא ממקור גרמני, והוא נגזר מהמילה הגרמנית התיכונה "hecke", שפירושה "גדר חיה". משערים ששם המשפחה הכט היה במקור שם תעסוקתי, המתייחס לאדם שעבד ככור גדרות או גדר. עץ המשפחה הכט הוא עץ נרחב, עם ענפים במדינות רבות. שם המשפחה הכט נמצא במדינות רבות ברחבי העולם, כולל גרמניה, אוסטריה, שוויץ, הולנד וארצות הברית. למשפחת הכט יש סמל שעל פי ההערכות הוענק למשפחה במאה ה-16. כיום, משפחת הכט עדיין נמצאת במדינות רבות ברחבי העולם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן