דף הבית » אנציקלופדיה » בית המלוכה של אנגליה: מדריך מקיף

בית המלוכה של אנגליה: מדריך מקיף

בית המלוכה של אנגליה: מדריך מקיף

בית המלוכה של אנגליה: מדריך מקיף

היסטוריה של בית המלוכה של אנגליה

בית המלוכה של אנגליה הוא שורה של מלכים בריטיים ששלטו מאז המאה ה-10. בית אנגליה הוא סניף של בית ווסקס, אשר נוסד על ידי אלפרד הגדול בשנת 886. בית אנגליה נשלט על ידי רצף של מלכים מבית ווסקס, ביניהם ויליאם הכובש, הנרי השני, ו אליזבת השנייה. לבית אנגליה הייתה היסטוריה ארוכה וסוערת. במהלך ימי הביניים, בית אנגליה היה מסובך בסדרה של מלחמות אזרחים ומאבקים שושלתיים. בית אנגליה היה מעורב גם במלחמת מאה השנים עם צרפת, ומלחמת השושנים עם בית לנקסטר. בית אנגליה היה מעורב גם במספר סכסוכים בינלאומיים, כולל מלחמות נפוליאון, מלחמת קרים , ומלחמת העולם הראשונה. בית אנגליה היה מעורב גם במספר מלחמות קולוניאליות, כולל מלחמת העצמאות האמריקאית, מלחמת הבורים ומלחמת פוקלנד.

חברי בית המלוכה של אנגליה

החברים הנוכחיים בבית המלוכה של אנגליה הם המלכה אליזבת השנייה, הנסיך צ'רלס, הנסיך וויליאם, הנסיך הארי והנסיך ג'ורג'. המלכה אליזבת השנייה היא המונרך הכי ארוך בתולדות בריטניה, לאחר שמלך מאז 1952. הנסיך צ'ארלס הוא היורש העצר לכס המלכות, והוא בנה הבכור של המלכה אליזבת השנייה. הנסיך וויליאם הוא בנו הבכור של הנסיך צ'ארלס, והוא השני בתור לכס המלכות. הנסיך הארי הוא בנו הצעיר של הנסיך צ'רלס, והוא שלישי בתור לכס המלכות. הנסיך ג'ורג' הוא בנו הבכור של הנסיך וויליאם, והוא רביעי בתור לכס המלכות.

משפחת המלוכה של אנגליה

משפחת המלוכה של אנגליה מורכבת מחברי בית המלוכה של אנגליה, כמו גם מבני זוגם וילדיהם. משפחת המלוכה כוללת את המלכה אליזבת השנייה, הנסיך פיליפ, הנסיך צ'ארלס, קמילה, הדוכסית מקורנוול, הנסיך וויליאם, קייט, הדוכסית מקיימברידג', הנסיך הארי, מגהן, הדוכסית מסאסקס וילדיהם.

הארמונות המלכותיים של אנגליה

הארמונות המלכותיים של אנגליה הם המגורים הרשמיים של משפחת המלוכה. המפורסם שבהם הוא ארמון בקינגהאם, שהוא מקום מגוריה הרשמי של המלכה אליזבת השנייה. ארמונות מלכותיים אחרים כוללים את טירת וינדזור, ארמון סנט ג'יימס וארמון קנסינגטון.

שאלות ותשובות

ש: מי הוא ראש בית המלוכה של אנגליה הנוכחי?
ת: ראש בית המלוכה הנוכחי של אנגליה היא המלכה אליזבת השנייה. ש: כמה חברים יש במשפחת המלוכה של אנגליה?
ת: יש כיום תשעה חברים במשפחת המלוכה של אנגליה: המלכה אליזבת השנייה, הנסיך פיליפ, הנסיך צ'ארלס, קמילה, הדוכסית מקורנוול, הנסיך וויליאם, קייט, הדוכסית מקיימברידג', הנסיך הארי, מגהן, הדוכסית מסאסקס, והן שלהם. יְלָדִים. ש: מהם הארמונות המלכותיים של אנגליה?
ת: הארמונות המלכותיים של אנגליה הם המגורים הרשמיים של משפחת המלוכה. המפורסם שבהם הוא ארמון בקינגהאם, שהוא מקום מגוריה הרשמי של המלכה אליזבת השנייה. ארמונות מלכותיים אחרים כוללים את טירת וינדזור, ארמון סנט ג'יימס וארמון קנסינגטון.

סיכום

בית המלוכה של אנגליה הוא שורה של מלכים בריטיים ששלטו מאז המאה ה-10. החברים הנוכחיים בבית המלוכה של אנגליה הם המלכה אליזבת השנייה, הנסיך צ'רלס, הנסיך וויליאם, הנסיך הארי והנסיך ג'ורג'. משפחת המלוכה של אנגליה מורכבת מחברי בית המלוכה של אנגליה, כמו גם מבני זוגם וילדיהם. הארמונות המלכותיים של אנגליה הם המגורים הרשמיים של משפחת המלוכה, כולל ארמון בקינגהאם, טירת ווינדזור, ארמון סנט ג'יימס וארמון קנסינגטון. למידע נוסף, בקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן