דף הבית » המלצת הצוות » אלונה ברקת – אשת עסקים ישראלית מצליחה

אלונה ברקת – אשת עסקים ישראלית מצליחה

2023-04-08 04:14:00+02:00

מי זאת אלונה ברקת?

Image 1

אלונה ברקת היא אשת עסקים ישראלית שזכתה להצלחה במגוון תעשיות. היא המייסדת והמנכ"לית של קבוצת גוליבר, חברת השקעות ישראלית מובילה. היא גם הבעלים של מועדון הכדורגל בליגת העל הישראלית, הפועל באר שבע. ברקת היא כוח מרכזי בעולם העסקים הישראלי כבר למעלה מעשור, והצלחתה הפכה אותה לאחת מנשות העסקים המשפיעות בארץ. ברקת נולדה בירושלים בשנת 1977. למדה באוניברסיטה העברית בירושלים, שם היא קיבל תואר בכלכלה ומנהל עסקים. לאחר סיום לימודיה עבדה כבנקאית השקעות מספר שנים לפני שהקימה את קבוצת גוליבר בשנת 2006. מאז היא הכוח המניע מאחורי הצלחת החברה.

קבוצת גוליבר

Image 1

קבוצת גוליבר היא חברת השקעות ישראלית המתמחה בהשקעות הון סיכון ופרייבט אקוויטי. החברה השקיעה במגוון תעשיות, כולל טכנולוגיה, בריאות ונדל"ן. קבוצת גוליבר גם השקיעה במספר סטארטאפים ישראלים, כולל Wix, Waze ו-IronSource. ברקת הייתה הכוח המניע מאחורי ההצלחה של קבוצת גוליבר. היא סייעה לצמיחתה ולהתפתחותה של החברה, והמנהיגות שלה הייתה המפתח להצלחתה. בהדרכתה הפכה קבוצת גוליבר לאחת מחברות ההון סיכון המצליחות בישראל.

הפועל באר שבע

ב-2015 רכש ברקת את מועדון הכדורגל של ליגת העל הישראלית, הפועל באר שבע. מאז היא הבעלים והיו"ר של המועדון. בהנהגתה, המועדון זכה להצלחה חסרת תקדים, וזכה בתואר ליגת העל הישראלית בשנים 2016 ו-2017. ברקת היה כוח מרכזי מאחורי הצלחת המועדון. היא השקיעה רבות בקבוצה, והביאה שחקנים ומאמנים מובילים. כמו כן, היא הייתה חלקית במאמצי השיווק והמיתוג של המועדון, וסייעה להפוך אותו לאחת הקבוצות הפופולריות בישראל.

פִילָנטרוֹפִּיָה

Image 1

בנוסף למיזמים העסקיים שלה, ברקת היא גם פילנתרופית פעילה. היא המייסדת של קרן אלונה ברקת, המעניקה תמיכה כספית למגוון מטרות, לרבות חינוך, בריאות ואמנויות. היא גם תומכת גדולה בצבא ההגנה הישראלי, ותרמה מיליוני דולרים לארגון.

סיכום

אלונה ברקת היא אשת עסקים ישראלית שזכתה להצלחה במגוון תעשיות. היא המייסדת והמנכ"לית של קבוצת גוליבר, חברת השקעות ישראלית מובילה, והבעלים של מועדון הכדורגל בליגת העל הישראלית, הפועל באר שבע. ברקת הוא גם פילנתרופ פעיל, ותרם מיליוני דולרים למגוון מטרות. הצלחתה הפכה אותה לאחת מנשות העסקים המשפיעות בישראל, וסיפורה מהווה השראה ליזמים שואפים ברחבי העולם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן