דף הבית » TOP10 » איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?

איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?

2023-06-08 17:21:00+02:00

מה זה טיוטה בפייסבוק?

טיוטה בפייסבוק היא פוסט שהתחלת לכתוב אך עדיין לא פרסמת. זה נשמר ברקע וניתן לגשת אליו בכל עת. זוהי דרך מצוינת לשמור פוסטים שאתה עובד עליהם ולחזור אליהם מאוחר יותר. זוהי גם דרך מצוינת לשמור פוסטים שברצונך לפרסם במועד מאוחר יותר.

איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?

הטיוטה נשמרת בקטע "שמור" בפרופיל הפייסבוק שלך. כדי לגשת לקטע זה, לחץ על הכרטיסייה "עוד" בחלק העליון של דף הפרופיל שלך. זה יפתח תפריט נפתח עם מספר אפשרויות. לחץ על האפשרות "שמור" ותועבר לדף "שמור". כאן תמצא את כל הטיוטות השמורות שלך.

כיצד להשתמש בטיוטות בפייסבוק

לאחר שניגשת לדף "שמור", תוכל לראות את כל הטיוטות שלך. אתה יכול לערוך אותם, למחוק אותם או לפרסם אותם. אם אתה רוצה לפרסם טיוטה, פשוט לחץ על כפתור "פרסם" והיא תפורסם בפרופיל שלך.

יתרונות השימוש בטיוטות בפייסבוק

שימוש בטיוטות בפייסבוק יכול להיות דרך מצוינת לחסוך זמן ואנרגיה. אתה יכול לשמור פוסטים שאתה עובד עליהם ולחזור אליהם מאוחר יותר. זה מועיל במיוחד אם אתה כותב פוסט ארוך או אם אתה רוצה לפרסם פוסט במועד מאוחר יותר.

תזמון פוסטים

אחד היתרונות הגדולים של שימוש בטיוטות בפייסבוק הוא שניתן לתזמן פוסטים. זה אומר שאתה יכול לכתוב פוסט ולתזמן אותו לפרסום במועד מאוחר יותר. כדי לעשות זאת, פשוט לחץ על כפתור "לוח זמנים" כשאתה עורך את הטיוטה. לאחר מכן תוכל לבחור את התאריך והשעה שבהם תרצה שהפוסט יתפרסם.

שמירת רעיונות

יתרון גדול נוסף בשימוש בטיוטות בפייסבוק הוא שניתן לשמור רעיונות לפוסטים עתידיים. זה מועיל במיוחד אם אתה חושב על רעיונות לפוסטים או אם אתה רוצה לשמור רעיונות למועד מאוחר יותר. אתה יכול בקלות לשמור את הרעיונות האלה בקטע "שמורים" ולחזור אליהם מאוחר יותר.

עריכת פוסטים

לבסוף, טיוטות בפייסבוק נהדרות לעריכת פוסטים. אם אתה כותב פוסט ארוך וברצונך לוודא שהוא מושלם לפני פרסומו, תוכל להשתמש בתכונת הטיוטות כדי לערוך אותו. בדרך זו, אתה יכול לוודא שהפוסט שלך נטול שגיאות לפני שהוא מתפרסם. שימוש בטיוטות בפייסבוק יכול להיות דרך מצוינת לחסוך זמן ואנרגיה. אתה יכול לשמור פוסטים שאתה עובד עליהם ולחזור אליהם מאוחר יותר. אתה יכול גם להשתמש בטיוטות כדי לתזמן פוסטים ולשמור רעיונות לפוסטים עתידיים. לבסוף, אתה יכול להשתמש בטיוטות כדי לערוך פוסטים ולוודא שהם מושלמים לפני פרסומם. למידע נוסף על שימוש בטיוטות בפייסבוק, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן