דף הבית » אנציקלופדיה » אבוקרט: מבט על ההיסטוריה של שם המשפחה

אבוקרט: מבט על ההיסטוריה של שם המשפחה

2023-04-11 14:21:00+02:00

מהו שם המשפחה אבוקרט?

Image 1

אבוקרט הוא שם משפחה ממוצא צרפתי. זה נגזר מהמילה הצרפתית העתיקה "avocat", שפירושה "עורך דין". השם שימש במקור לציון מישהו שהיה עורך דין או יועץ משפטי. שם המשפחה נמצא לרוב בצרפת, אך הוא התפשט גם למדינות אחרות. הוא מאוית גם בדרכים שונות, כמו אבוקאר, אבוקרז, אבוקרזט, אבוקרזטה ואבוקרזטי.

מקור שם המשפחה אבוקרט

מקורו של שם המשפחה אבוקרט הוא בצרפת במאה ה-12. משערים שזה נגזר מהמילה הצרפתית העתיקה "avocat", שפירושה "עורך דין". השם שימש במקור לציון מישהו שהיה עורך דין או יועץ משפטי. שם המשפחה נמצא לרוב בצרפת, אך הוא התפשט גם למדינות אחרות.

הפצת שם המשפחה אבוקרט

Image 1

שם המשפחה אבוקרט התפשט למדינות רבות ברחבי העולם. הוא נמצא לרוב בצרפת, אך הוא נמצא גם בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד ומדינות אחרות. בארצות הברית, שם המשפחה נמצא לרוב במדינות קליפורניה, טקסס וניו יורק.

וריאציות של שם המשפחה אבוקרט

שם המשפחה אבוקרט מאוית בדרכים שונות, כגון אבוקאר, אבוקרז, אבוקארט, אבוקארט ואבוקארטי. האיות של שם המשפחה יכול להשתנות בהתאם למדינה ולאזור שבו הוא נמצא.

אנשים מפורסמים עם שם המשפחה אבוקרט

Image 1

יש כמה אנשים מפורסמים שיש להם את שם המשפחה אבוקרט. אלה כוללים את הפוליטיקאי ועורך הדין הצרפתי ז'אן לואי אבוקרט, השחקן והבמאי הצרפתי ז'אן קלוד אבוקרט, והסופר והמשורר הצרפתי ז'אן פול אבוקרט.

שם משפחה אבוקרט בתרבות פופולרית

שם המשפחה אבוקרט הופיע במספר יצירות בדיוניות פופולריות. ברומן "הרוזן ממונטה כריסטו" מאת אלכסנדר דיומא, ניתן לדמותו של וילפורט את שם המשפחה אבוקרט. בסדרת הטלוויזיה "משפחת סימפסון", ניתן לדמותו של השופט סניידר את שם המשפחה אבוקרט.

שם משפחה אבוקרט בגניאלוגיה

Image 1

ניתן למצוא את שם המשפחה אבוקרט ברשומות גנאלוגיות. באתר FamilySearch יש אוסף של רשומות עבור שם המשפחה Avocart, כולל רישומי לידה, נישואים ומוות. באתר יש גם אוסף רשומות לאותיות השונות של שם המשפחה, כמו אבוקאר, אבוקרז, אבוקרזט, אבוקרזטה ואבוקרזטי.

טבלה של שם משפחה של אבוקרט

מדינה מספר האנשים עם שם המשפחה
צָרְפַת 2,000
ארצות הברית 1,000
קנדה 500
אוֹסטְרַלִיָה 200
ניו זילנד 100

שם המשפחה Avocart נמצא במדינות רבות ברחבי העולם. הוא נמצא לרוב בצרפת, אך הוא נמצא גם בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד. מספר האנשים בעלי שם המשפחה משתנה ממדינה למדינה, כפי שמוצג בטבלה למעלה.

סיכום

Image 1

שם המשפחה אבוקרט הוא שם משפחה צרפתי שמקורו במילה הצרפתית העתיקה "avocat", שפירושה "עורך דין". שם המשפחה נמצא לרוב בצרפת, אך הוא התפשט גם למדינות אחרות. הוא מאוית גם בדרכים שונות, כמו אבוקאר, אבוקרז, אבוקרזט, אבוקרזטה ואבוקרזטי. שם המשפחה הופיע במספר יצירות בדיוניות פופולריות, וניתן למצוא אותו ברשומות גנאלוגיות.

משאבים נוספים

שם המשפחה אבוקרט הוא שם משפחה מעניין וייחודי עם היסטוריה ארוכה. זהו שם משפחה שנמצא במדינות רבות ברחבי העולם, והוא הוצג במספר יצירות בדיוניות פופולריות. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על שם המשפחה Avocart, המשאבים הנוספים המפורטים לעיל יכולים לספק לך מידע נוסף.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן